Statuetki 3D • Kryształy3D.pl • Lumeris Sp. z o.o.

15-535 Białystok, Praw Kobiet 6

85 734... 13 24więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

 • Street View
 • Mapa

Opis działalności

Na rynku gadżetów reklamowych, pamiątek oraz upominków wykonywanych w dającej wspaniałe możliwości technologii grawerowania laserem 3D działamy od listopada 2009 roku. Grawerujemy modele 3D, zdjęcia, grafiki oraz teksty wewnątrz szerokiej gamy oferowanych przez nas statuetek.

Dla relacji B2B wykreowaliśmy markę Statuetki 3D. Dla klientów detalicznych, stworzyliśmy Kryształy3D.pl - sklep internetowy, umożliwiający szybko i wygodnie zamówić spersonalizowaną statuetkę 3D dla najbliższej osoby.

Bardzo dbamy o wysoką jakość naszych produktów i obsługi. W wyniku tego w swojej długoletniej działalności zebraliśmy wiele pozytywnych opinii w tym serwisie, ale również na naszym koncie CrystalCiTY-pl od naszych klientów z platformy handlowej Allegro.pl, na niezależnym serwisie oceniającym sklepy internetowe Opineo.pl oraz w ocenach Google. 

 

OFERTA DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

W naszych kontaktach z klientami z segmentu B2B wykorzystujemy markę Statuetki 3D oraz powiązanią z nią stronę internetową www.statuetki3d.pl. Ponieważ odbiorcy biznesowi wymagają personalizacji statuetek również w zakresie grawerowanych w nich wzorów 3D, na dedykowanej im stronie prezentujemy pełny katalog dostępnych w w naszej ofercie statuetek, galerię trójwymiarowych modeli oraz specjalne szablony pozwalające na samodzielne przygotowanie wstępnego projektu dla wybranych kształtów szkła.

Jesteśmy w stanie przygotować projekt według wytycznych klienta. W statuetce, prócz dedykacji może znaleźć się:

 • logo
 • logo w 3D
 • grafika/ilustracja
 • zdjęcie
 • zdjęcie 2.5D (z efektem przestrzenności)
 • model 3D z naszej bazy bądź wykonany na specjalne zamówienie klienta.

 

Ofertę przygotowujemy z indywidualnym podejściem. Chętnie służymy radą, a na wiadomości e-mail odpowiadamy błyskawicznie.

 

OFERTA DLA KLIENTÓW DETALICZNYCH

Prowadzimy sklep internetowy www.Kryształy3D.pl (pierwotnie działający pod domeną www.crystalcity.pl) zaprojektowany z myślą o obsłudze zamówień jednostkowych. Kupujący w nim klienci, zanim jeszcze złożą formalne zamówienie, mogą samodzielne wybrać i zaprojektować statuetkę jako prezent na takie okazje jak ślub, chrzest, imieniny, urodziny, walentynki, itp. Blisko 200 dostępnych kompozycji kryształów 3D można łatwo dostosować do swoich potrzeb przeprowadzając ich personalizację zdjęciem bądź dedykacją.

W sklepie znajdziesz nie tylko statuetki, ale również akcesoria do nich oraz przykładowe dedykacje na dane okazje. Nasi projektanci czuwają nad jakością projektów, aby dedykacja była bezbłedna i jak najlepiej czytelna.


NASZE OSIĄGNIĘCIA

Zastosowane w nim rozwiązania w zakresie personalizacji produktów znalazly uznanie Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Warszawie, która przyznała nam prestiżowy tytuł Lidera Przedsiębiorczości Roku 2014

Sukcesy odnosimy również na polu obsługi klienta. Nasz sklep internetowy otrzymał trzykrotnie, w 2014, 2015 oraz 2016 roku, wyróżnienie w kategorii Gry, Gadżety, Prezenty w przygotowywanym przez Opineo.pl Rankingu Sklepów Internetowych.  Od serwisu Opineo.pl otrzymaliśmy też certyfikat Słucham Swoich Klientów. Średnia ocen zgromadzonych na nasz temat w Opineo.pl wynosi 4.9 na 5 stawiając nas w ścisłej czołówce przedsiębiorstw dbających o jakość i zadowolenie odbiorców.

W 2014 roku odnieśliśmy jeszcze jeden prestiżowy sukces uzyskując tytuł e-Gazeli Biznesu. Organizatorem rankingu najbardziej dynamicznych firm e-commerce jest Puls Biznesu. W edycji z 2014 roku zajęliśmy bardzo wysokie, 12-te miejsce w rankingu ogólnopolskim i 1-sze miejsce w rankingu dla woj. podlaskiego. Wyróżnienie te otrzymaliśmy też w roku 2015 zajmując 3-cie miejsce w woj. Podlaskim.

4

 

Kontakt

15-535 Białystok,
Praw Kobiet 6

85 734... 13 24więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: statuetki3d.pl


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 8:30

 • Pn
 • Wt
 • Śr
 • Czw
 • Pt
 • So
 • Nd