Statuetki 3D • Kryształy3D.pl • KSK Anna Sawoń

15-025 Białystok, J. I. Kraszewskiego 6 lok. 25

531 447... 551więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Oferta

Wykonujemy statuetki szklane z grawerunkiem 3D w ich wnętrzu. Grawerowanie laserem 3D pozwala na uwiecznienie w środku szklanej bryły dowolnej kompozycji 2D lub 3D bez uszkadzania jej powierzchni. Utrwalonym w statuetce obrazem może być zarówno zdjęcie jak również model 3D logo, budynku, pojazdu, rośliny, itp.

Proces grawerowania laserem 3D polega na utworzeniu wewnątrz statuetki setek tysięcy drobnych mikropęknięć. Precyzyjne ustawienie ich obok tworzy efektowny wzór „zatopionego” w szklanej bryle zdjęcia lub trójwymiarowego przedmiotu.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem o doskonałych parametrach pracy. Uzyskiwana przez nas rozdzielczość dla grawerowanej grafiki wynosi 508 dpi, a średnica mikropęknięć tworzonych przez laser przyjmuje wartości od 20 do 40 mikrometrów. Jest to wynik znacznie lepszy od osiąganych przez najpopularniejsze na rynku standardowe maszyny grawerujące laserem 3D, które są w stanie tworzyć „punkty” zaledwie o wielkości 40-80 mikrometrów. Z tego względu utrwalane przez nas w szkle obrazy są wyraźne, ostre i bogate w idealnie odwzorowane szczegóły.

Kryształ 3D na prezent dla bliskiej osoby

Oferujemy szeroki wybór gotowych kompozycji 3D łączących oryginalne wzornictwo z wysokiej jakości szkłem kryształowym. W naszym sklepie internetowym www.krysztaly3d.pl możesz wybrać jedno z ponad 200-tu gotowych połączeń motywu 3D i określonego wzoru szkła, a następnie poddać je personalizacji własną dedykacją bądź zdjęciem. Dzięki zastosowaniu mechanizmu konfiguratora statuetki wspomagającego proces projektowania jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie statuetkę nawet w ten sam dzień, w którym złożysz zamówienie!

Część naszej oferty "na prezent" możesz obejrzeć w dziale Produkty i usługi tej wizytówki (przejście do tego działu znajdziesz na belce górnej).

Kryształ 3D jako upominek biznesowy

Jesteśmy w stanie przygotować właściwie dowolny wzór 3D, który uwiecznimy wewnątrz wskazanej przez Ciebie statuetki. Jeśli masz wątpliwości, czy Twój wybór jest właściwy, z przyjemnością doradzimy rozwiązanie, które będzie zarówno dobrze się prezentowało, jak również mieściło w założonym budżecie. Pełną informację o dostępnych w naszej ofercie statuetkach szklanych można znaleźć na naszej stronie internetowej:
http://statuetki3d.pl/statuetki-szklane.html

Zapytania o dostępność oraz wycenę określonych wzorów najlepiej kierować na adres email: bok@krysztaly3d.pl

Wzory statuetek z naszej podstawowej oferty możesz też sprawdzić w dziale Galeria tej wizytówki (przejście do tego działu znajdziesz na belce górnej).

 

Zobacz pliki i załączniki do oferty

5

 

Kontakt

15-025 Białystok,
J. I. Kraszewskiego 6 lok. 25

531 447... 551więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: już zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd